• https://www.facebook.com/profile.php?id=100004956585534

Okula Devam Hayat Eğitim Sigortası

OKULA DEVAM EĞİTİM SİGORTALARI

Çocuğunuzun eğitim giderlerini tek bir poliçe ile teminat altına alın,uzun seneler boyunca riskleri unutun ve çocuğunuzun eğitimi için endişelenmeyin.

İki farklı poliçe seçeneğiyle ister sadece Ferdi kaza kapsamında isterseniz her türlü sebeple vefat ve daimi sakatlık kapsamında aşağıdaki bedellerle teminatınızı alın.

Eğitim Masraflarınıza Göre Plan Alternatiflerimiz: 

 

Yıllık Eğitim Tutarı*

       TL

     EURO    

USD      .                       

          2.500

     ✓

      ✓

  ✓

          5.000

     ✓

      ✓

  ✓

         10.000

     ✓

      ✓

  ✓

         15.000

     ✓

      ✓

  ✓

         20.000

     ✓

      ✓

  ✓

         30.000

     ✓

      x

  ✓


OKULA DEVAM FERDİ KAZA  EĞİTİM

Çocuğunuzun eğitim giderlerini tek bir poliçe ile teminat altına alın, uzun seneler boyunca riskleri unutun...

Sigortalı velinin kaza  sonucu yaşamını kaybetmesi veya tam ve daimi sakat kalması halinde çocuğun eğitimine destek için her yıl başlangıçta belirlenen eğitim tutarının* çocuğun okula  devam etmesini sağlamak amacıyla ödenmesini içerir.

•Okul Masraflarının artışını gözönünde bulundurarak TL tutarında %10 a kadar prim artış oranı belirleyebilir ya da poliçenizi dövize (USD,EUR) endeksli yaptırabilirsiniz.

•Sigortalı velinin kaza sonucu vefatı ya da tam ve daimi sakat kalması durumunda; belirlenen yıllık eğitim tutarı* sigorta süresi sonuna kadar geri kalan yıllar boyunca her yıl öğrencinin okula devamını sağlamak amacı ile Groupama Emeklilik tarafından ödenir. 

Örnek: 40 yaşında bir baba, 7 yaşındaki çocuğunun eğitimini güvence altına almak için 11 yıllık sigorta süresi seçtiğinde ve 4. yıl içinde kaza sonucu vefat ettiğinde, 8 yıl boyunca her yıl başlangıçta belirlenen yıllık eğitim tutarı* Groupama Emeklilik tarafından ödenir. 

•"18-60 yaş" arasındaki anneler, babalar ya da çocuğun eğitim masrafını üstlenen büyükanne, hala, dayı gibi diğer yakınlar 0-24 yaş arasındaki çocuklarınıza Okula Devam Sigortası alabilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Sigorta priminizi toplu tek ödeme veya aylık/3 aylık/yıllık taksit seçenekleriyle maksimum 3 yılda tamamlanacak şekilde ödeyebilirsiniz. 

Vergi Avantajı 

Yürürlükteki vergi kanunlarına göre sigorta primlerinizi belirli bir miktara kadar vergi matrahından düşebilme avantajından yararlanabilirsiniz.